Tendi op Camping Saint Amand

Rustig gelegen, kleinschalige familiecamping op 5 hectare, omringd door wijngaarden en op 2 km van het dorp Laurac en Vivarais.

  • afstand vanaf Utrecht: 1.073 km
  • Safaritenten met eigen badkamer
  • (verwarmd) zwembad (half mei-begin september/geen boxershorts toegestaan)
  • minimarket
  • pizzeria met bar, terras en afhaalmaaltijden (hoogseizoen en weekenden voor- en najaar)
  • verse afhaal broodjes verkrijgbaar
  • kleinschalige leuke animatie en thema-avonden (hoogseizoen)
  • ontdek de Ardèche
Open in de maanden
MeiJunJulAugSep

Omschrijving

Camping Saint Amand ligt midden in de Ardèche. Saint Amand is een rustig gelegen, kleinschalige familiecamping op 5 hectare, omringd door wijngaarden en op 2 km van het dorp Laurac en Vivarais. De Ardèche leent zich uitstekend voor het maken van dagtrips in de omgeving, bijvoorbeeld naar Vallon Pont d’ Arc (16 km), La réserve naturelle nationale des Gorges de l’Ardèche (38 km) of de diverse grotten in de omgeving.

Ook de oude stadjes Ruoms en Aubenas met de lokale markten zijn zeer de moeite waard. De omgeving is tevens uitermate geschikt voor sportieve fietsers en wandelaars. En vergeet ook zeker niet een bezoek te brengen aan een van de wijnboeren in de omgeving langs de Route des vins des vignobles en Ardèche.

De Tendi safaritenten met eigen badkamer staan op het tent gedeelte van de camping met zicht op de wijngaarden. Op de camping is een heerlijk (verwarmd) zwembad met apart kinderbad met ligbedden en parasols. Verder is er in het hoogseizoen leuke kinderanimatie, een speeltuin en springkussen voor de kinderen. Ook is er een pizzeria met bar en terras. WiFi is gratis bij de bar en het terras.

In het dorp Laurac en Vivarais (2 km) zijn verder alle voorzieningen beschikbaar, zoals: een bakker, slager, winkels met lokale producten, postkantoor, apotheek en een marktje op donderdag. Grote supermarkt op 5 km.

Tendi heeft op Camping Saint Amand Safaritenten met eigen sanitair voor maximaal 4 personen. Tendi is hét luxe kamperen! De keuken is van alle gemakken voorzien en er staan stoere steigerhouten meubelen. Je hoeft weinig méér mee te nemen dan vakantiekleding en hand/theedoeken en (bad)handdoeken. De locaties waar Tendi de tenten heeft geplaatst zijn stuk voor stuk bijzonder.

Je slaapt in een heerlijke tweepersoons boxspring met dekbed en voor de kinderen is er een stapelbed. En ook kinderbedjes en -stoelen zijn te regelen. Iedere tent is uitgerust met speelgoed. En ‘s-avonds is het genieten op de houten veranda die bij de Safaritent hoort!

Faciliteiten

  • Animatie
  • Bar
  • BBQ
  • Bibliotheek
  • Boeken
  • Broodjesservice
  • Diner
  • Gezamenlijk terras
  • Gratis WiFi
  • Jeu-de-boules
  • Kinderanimatie
  • Kinderbadje
  • Kinderbedje
  • Kinderstoel
  • Kinderzwembad
  • Ligstoelen
  • Lunch
  • Omheind zwembad
  • Parasols
  • Privé terras
  • Restaurant
  • Speeltuin/ -ruimte
  • Tafeltennis
  • Verwarmd zwembad
  • Volleybalveld
  • Wasmachine
  • Wijn proeven
  • Zwembad

Omgeving & Activiteiten

Eten & Drinken

Prijzen

Contact & Locatie

Tendi op Camping Saint Amand

Rustig gelegen, kleinschalige familiecamping op 5 hectare, omringd door wijngaarden en op 2 km van het dorp Laurac en Vivarais.

  • afstand vanaf Utrecht: 1.073 km
  • Safaritenten met eigen badkamer
  • (verwarmd) zwembad (half mei-begin september/geen boxershorts toegestaan)
  • minimarket
  • pizzeria met bar, terras en afhaalmaaltijden (hoogseizoen en weekenden voor- en najaar)
  • verse afhaal broodjes verkrijgbaar
  • kleinschalige leuke animatie en thema-avonden (hoogseizoen)
  • ontdek de Ardèche